ŽIJ KAŽDÝ DEN TAK, JAKO BY TO BYL TEN POSLEDNÍ.

Mám 2 tváře- 2. část

26. ledna 2008 v 15:15 | Klaruška |  Články a Rozhovory
Mám 2 tváře!!!!!!
Kůže,korzety,divoké lokny - To je ta tmavší stránka LaFee !! Ale je přece jen LaFee taková??? Yeah! Zná celou pravdu.....
LaFe ( 16) je divoká, drze vypadající, Na podium skáče,tancuje,flirtuje s jejími kolegami z Bandu.. a také s jejím publikem.. Neuvěřitelné co z toho vychází.....,, V roli LaFee se můžu úplně totálně volně vyžít...!" říká Chrsitina Klein,jako LaFee exlusivně pro Yeah!
,,Je to vážně super, žít 2 stránky života..... někdy zažívám i strašně moc zábavy a ponaučení... když sem jako LaFee!" Také její styl v oblékání,patří do její tmavší stránky: Kůže, sít'ované podkolenky,korzety a její super haarstyling... Všechno u ní vypadá tak mega sexy.....,, Nejdůležitější je pro mně nenosit ty věci které se mě osobně nelíbí.... Jinak sem docela ráda ,když můžu se mnou jako v tomhle LaFee -Look experimentovat ...!" a potom jde na řadu její další silný make-up..LaFee je vždycky jemně a výstižně namalovaná...,, Pro můj další shooting budou mé rty namalovány modročerveně!!!! K Tomu sií ještě vezmu úplně šílený oční make-up... ve kterém jste mě sami ještě nemohli vidět!" směje se LaFee... I když pro LaFee jsou důležitější i jiné věci, těší ji : ,,Miluji i tuhle moji tmavou stránku ,ve které můžu ukazovat co ve mně doopravdy je ... !"
přeložila Iwush pro www.lafeeblog.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama