ŽIJ KAŽDÝ DEN TAK, JAKO BY TO BYL TEN POSLEDNÍ.

Úspěch ji přináší samotu

26. ledna 2008 v 15:12 | Klaruška |  Články a Rozhovory
Za co se přiznala! V Bravu mluvila LaFee o jejích smutných chvilkách!
,,Musela jsem pro můj úspěch dělat hodně velké mezery.... ve škole ,v kamarádství a proto ,jsem taky ztratila v mé třídě hodně kamarádů" šeptá potichu LaFee a vzpomíná..
Šílené k čemu se LaFee přiznala,tohle nikdo nečekal!

,,Dříve než sem začala s LaFee,jsem měla hodně super kamarádů.Ve škole jsem byla totálně oblíbená.Moje třída mně po celé 2 roky volila jako třídního mluvčí!" ..vypráví
Ale doté doby než Christina Klein,spíše LaFee s jejím prvním singlem Virus zaútočila na hitparády,začali k ní být nevychovaní.,,Ze začátku jsem to s přáteli měla v pohodě,když sem se semtam obejvila v televizi nebo v časopise snažili se to překonat!!" popisuje..,,Ale potom náhle přišla závist ,všichni najednou chtěli mou slávu.Měla jsem ještě hodně času kamrádce zavolat,ale nebyla doma..A najednou nechtěli semnou mít nic společnýho..Neuměli pochopit,proč nejsem jako ostatní a že pracuji jako profesionálka...byla jsem od nich prostě zanedbávaná.!" Takže jim ,ani tobě to moc neublížilo,když jsi odešla? ,,Ne! Samozřejmě začátek byl strašně těžký pro mně! Nemyslela jsem si to můžou jen dělat že jsou moji opravdový kamarádi! Vždyt' by přece při mně museli stát,když se mi dařilo tak špatně!" Místo hoto: Odmlka od kamarádů,bezradnost u LaFee.Tohle si nepřála!!! Hledala stále nové a nové lidi...Snad ted' v jejich letech se jí podaří zase nějaké získat zpět.Ale: Jednoduše nic jí nešlo!,,Nedávno jsem jim zavolala...a zjistili jsme jak jsme odlišní! Pořád mě měli za tu holku z televize.Mezitím,že když tihle kamarádi byli jen závistiví a záviděli mi mou slávu ,potom začali i spory.těch sem se i vzdávala! Na tohle téma je i mé motto: Kvalita za množství!
Potom kdo mně zradil a nestál za mými zády??" LaFee čte ze svých špatných zážitků a sporů a nyní se soustřed'uje na její kariéru. Lituješ toho ještě dnes?? ,, Ne! konečně ne,smířila sem se s tím a nemůžu pořád na to myslet. Kromě toho si myslím,že i později se dají najít kamarádi,ted' by to mohlo dopadnout tak,jako minule!Ale není to samozřejmě pozitivní pro mně,když jsem star,ale z tohoto můžu rádně vyjít.!" A tak není docela sama! ,,Mám ještě rodinu a taky úžasnej team a samozřejmě taky moje fanynky,vždy stojí při mě!" a konečně se začne zase smát!
zdroj: lovely-lafee.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama