ŽIJ KAŽDÝ DEN TAK, JAKO BY TO BYL TEN POSLEDNÍ.

Duben 2009


Fotky z nového bytu

28. dubna 2009 v 10:48 | Klára |  Fotogalerie

Online autogramiáda

28. dubna 2009 v 10:42 | Klára |  novinky

Zdravíme Vás všechny. 4 května začíná "Ring Frei tour" a ještě před ním si pro Vás LaFee něco přichystala.

LaFee bude ve středu 29. Dubna na Eventim rozdávat online autogramy. Také i ty můžeš ve středu mezi 15- 18 hodinou bezplatně získat digitální autogram s osobním věnováním přímo od LaFee.
Nějaká taková autogramiáda se tady ještě nikdy nekonala. Ty však můžeš být na první premiéře.

Stránky eventim: klik
V květnu bude třikrát oceněná echo výherkyně ve 20 městech rockovat! Zde máte jedinečnou možnost se 29 dubna setkat s LaFee před jejím tour a můžete obdržet online autogram. Jak to bude fungovat? Nechte se překvapit a příjďte ve středu 29 dubna sem.!

LaFee:"Ráda provokuju"

27. dubna 2009 v 13:29 | Klára |  Články a Rozhovory
Když jsou vaše koncerty tak převyšují holky?
Zpočátku jsem viděla jen dívky.Chlapci se v pubertě stydí být fanoušek LaFee.Proto si můžete prohlédnout na mých koncertech také mnoho typů.

Vaše texty jsou provokativní a někdy vulgární,nevadí vám to?
Je velmi zábavné provokovat.Je to docela znepokojující,v Německu je teď málo skupin kteří svými texty provokují.Mé písně jsou autentické,zpívám i o tom co se stalo.

Máte pocit,že vás nějáké dívky berou jako vzor?
Ano,ale je to podle mě dost divné.Měly by ale být samy sebouZbožňuji Pink,ale sama vím že je to také jen člověk.Myslím že by bylo cool od ní jednou dostat radu.

Už v 15 letech jste byla hvězda.Naučil vás víc život nebo škola?

Nikdo mi nemůže vzít zkušenosti,které se mi za tři roky shromáždily.Poznala jsem hromadu nových lidí,potkaly mě příjemné i nepříjemné zkušenostiMožná že jsem ještě v některých zkušenostech nevyspělá.Mou základní školu jsem naštěstí ukončila úspěšně.Byl to extrémní život s učebnicemi v tourbuse a koncerty v pozdních hodinách.Po tom všem sem se chtěla určitě věnovat hudbě.

V létě 2008 vyšlo vaše první anglicky nazpívané album "Shut Up".Proč jste přešla do angličtiny?

V Americe to CD vyšlo jako download,dokonce v Japonsku se stalo zajímavé. Mé nové album "Ring Frei" je vydáno v Itálii i Francii - s německými písněmi.V Paříži dokonce semnou publikum zpívalo texty.

Jaké jsou nepříjemné stránky vaší profese?
Obtěžování.Občas když na mě někdo kouká tak z každé strany na mě jdou jiné pohledy.To je velmi nepříjemné.

Ve vašem singlu "Scheiß Liebe" zní hodně frustrace,znamená to něco?
Myslím,že takový příběh by si měl zažít každý.Příčina jsou noviny,časopisy které neustále psali o mě a Mattovi.

Titul alba "Ring Frei" označuje na ty lidi kteří se snaží být dokonale stylizovaní v této branži jakou máte vy?
Jo.Nejsem žádný umělý výrobek.Ti kteří mě neberou vážně mají semnou problém.V každém případě fanoušci si určitě všimnou když by se semnou něco dělo a nebo bych nemohla dál.Nikdo na mě nemá právo co by něčí výrobek.Dělám a říkám co chci.Na mé první album jsem byla ještě příliš mladá.

"Danke" - poslední píseň na všem CD kterou jste věnovala svým rodičům.Měla jste od nich jistou podporu už od začátku?
Moji rodiče mě podporovali už od začátku.Samozřejmě že měly i nějáké pochyby,ale věděli že muzika je můj sen.

3 fotky z Floridy

21. dubna 2009 v 12:54 | Klára |  FotogalerieTOTP scany

21. dubna 2009 v 12:46 | Klára |  Články a Rozhovory

Láska je zasraně krásná! (Top of the pops 05/09)

20. dubna 2009 v 13:33 | Klára |  Články a Rozhovory
!!!KOPÍROVAT JEN SE ZDROJEM © LaFee-Deutsch.blog.cz!!!

"Scheiss Liebe" - s Top of the pops mluví LaFee o žárlivosti, nemoci z lásky a vztazích na jednu noc.
Od tvého rozchodu s Mattem si se znovu nezamilovala. Stále to bolí?
LaFee: Ne, už si z toho vůbec nic nedělám. Momentálně mám až moc přáce a žádný čas na přítele. Až se zamiluji, chci si to užít.

Proč je člověk schopný se znovu zamilovat po velkém zklamání?
LaFee: My lidi žijeme pro lásku. Rozchody k tomu patří. Začátek je těžký zvládnout, protože to bolí. Nikdy znova, říká si člověk. Ale netrvá to dlouho a je připraven na novou lásku.

Jsi připravená?
LaFee: Jasně! I po rozchodu s Mattem, stále věřím na velkou lásku. Jednou se určitě chci vdát! Takovou malou romantiku...

Jak poznáš, že před tebou stojí ten pravý?
LaFee: Nevěřím, že se to dá ihned poznat. Není žádný trik na to, je se ochránit před zklamáním a bolestí. Jaký někdo doopravdy je, se pozná až časem.

Je pro tebe těžké zamilovat se, když jsi veřejně známá?
LaFee: Ne, to mi nevadí. Někdy je těžké po rozchodu setkávat se s lidmi, protože v časopisech a televizy člověk stále vidí společné fotky a všichni stále mluví o tom jak k tomu došlo. Ale kdo je veřejně známí, musí se naučit zvládnout to.
Jaký je teď tvůj vztah k Mattovi?
LaFee: Není pro mě těžké si na Matta vzpomenout. Když se náhodou potkáme, nevyhýbám se mu, ale pozdravím se s ním pusinkou. Bylo to tolik zážitků, co nás spojovaly. Byli jsme spolu šťastní. Milovala jsem ho a dělila se sním o postel. Každý dělá chyby.

Už nejsi naštvaná, že tě podvedl?
LaFee: Byly to ty fotky s dívkami, ale nešlo o dlouhodobý vztah. Vědět, že můj přítel měl dlouhodobý vztah, neodpustila bych mu. A kdyby mě můj kluk uhodil, nebyla by cesta zpět.

Údajně prý Chris Brown zmátil Rihannu a ona ho přesto vzala zpět...
LaFee: Všichni o tom mluví, ale nakonec se stejně musí rozhodnou sama. Já bych to nemohla odpustit. Když tě tvůj přítel jednou uhodil, může to dělat stále. Rihanně bych to rozmluvila.

Žárlivost může být špatná příčina začít hádku. Jsi žárlivá?
LaFee: Každý je žárlivý. Dokud je to ve zdravém množství, je žárlivost dobrá, poznat jak moc je druhá věc.
Proč může láska tolik bolet?
LaFee: Protože má co dočinění se srdcem, důvěřou a upřímností. Láska je velký cit, který někdo může nalézt, a to největší, co může člověk dát.

Kdo miluje je zranitelný...
LaFee: To sedí. Člověk se otevře jinému a odloží svoji ochranu.

Ale je také láska bez citů - klasický vztah na jednu noc...
LaFee: To pro mě vůbec není. Sex je něco intimního a ve vztahu na jednu noc jde jedině o sex. Nemůžu se nikomu otevřít, když nejsem zamilovaná.

Rozhodni se. Láska je krásná nebo sračka?
LaFee: Krááááásná!

!!!KOPÍROVAT JEN SE ZDROJEM © LaFee-Deutsch.blog.cz!!!

„Vůbec se nebojím” (www.derwesten.de)

20. dubna 2009 v 13:30 | Klára |  Články a Rozhovory
!!!KOPÍROVAT JEN SE ZDROJEM © LaFee-Deutsch.blog.cz!!!

Sotva ve třech letech vydala zpěvačka LaFee čtyři alba, dostala různé rozmanité hudební ceny a zaútčila na prodejní listy. U příleživosti jejího vystoupení v Siegenu mluvil WR-dobrovolník Sebastian Korinth s osmnáctiletou o jejím Tour-životu, strachu z neúspěchnu a hrubých textech.
Znáte Siegen?
LaFee: Ne. Byla jsem tady jen dvakrát, ale když jsem na turné, z města opravdu moc nevidím. Přijedu ráno a přes den jsem na zkoušce. Ke znudění. Po koncertě jedu ihned dál do dalšího města.

Nuda k tomu patří. Baví vás přesto Tour-život?

LaFee: V každém případě. Mám kolem sebe neuvěřitelně skvělý tým, se kterým si můžu užít mnoho zábavy. Mé 17. narozeniny jsem například slavila v tourbuse - s balíčkem sladkostí. Das Tour-život neznaméná jen práce.

Máte vůbec nějaký volný čas?
LaFee: Sotva. Pro jiné věci zůstává jen trochu času. Tento rok mám přibližně 20 vystoupení. Pro mladé lidí jako já je to už hodně, na každém koncertě závisí hodně příprav. Volný čas, který mi zůstane, využívám k navštívení rodiny - a k vyspání.

Jste v 18 Jahren velmi úspěšná. Jste si čas od času nejistá?

LaFee: Někdy, ale jinak to skoro neznám. Dříve jsem byla vděčná za to, co jsem ve svém věku všechno zažila. Například "Echo 2007" - to byl už vrchol.

Máte strach, že už nebudete slavná? Nebo jste se dříve těšila na to, že pro sebe budete mít více času?

LaFee: Vůbec se nebojím. Sama, když mi nevyjde kariéra zpěvačka, rychle si najdu něco jiného. Myslím na různé směry: herečka bude možnost, muzikálová zpěvačka bude další.

Mnoho vašich fanoušku je mladých. Nejsou pro ně vaše texty pro ně moc těžké?

LaFee: Dříve jsem o tom hodně přemýšlela. Okay, zpívám věci jako "pochčiju tě" nebo "Kretén", ale mladí mluví ještě drsnějším jazykem. O proti tomu já zpívám texty ze školky.

Mimochodem texty: Váš aktuální singl se jmenuje "Scheiß Liebe". Co je v pozadí?

LaFee: Před půl rokem jsem neměla zrovna skvělou zkušenost s láskoku. Láska je už z principu krásná, ale song má vyjádřit, že to také může být jinak.

!!!KOPÍROVAT JEN SE ZDROJEM © LaFee-Deutsch.blog.cz!!!Nejúžasnější dovolená mého života

6. dubna 2009 v 13:31 | Klára |  Články a Rozhovory
c) Přeložila Iwush pro www.lovely-lafee.blog.cz
30 stupňů a přímo před očima pláž, moře a několik rozjásaných lidí!
Není divu jsem na Floridě(USA) a je to tady báječné. Vůbec nechci zpět do Německa, kde je chladno. Takhle vypadá můkj bratr Andreas, který mě při mém slunečním výletu doprovází. Právě teď relaxuji na pláži v Panama City - úplný sen!
Lehátko, slunečník, lehký větřík a vychlazené drinky. Andi a já si to vychutnáváme. Už teď je tady první senzace. Tady se koná velká Spring-Break-Party, kde přes 100.000 studentů slaví jarní prázdniny. Dají se tady dělat úžasné věci, dá se flirtovat! Ale to není nic pro mě! Moje nadšení je úplně z něčeho jiného a to je vystoupení Lila Wayna.Ten zvedl celou pláž na nohy. Sladké a atraktivní surfaře jsem bohužel neviděla. K tomu je tady strašně hodně turistů z Anglie a Německa. Ale není byl tady žádný letní flirt. Naštěstí jsem tady jako neznámá jako inkognito. Především jsem byla už v Miami, kde jsou krásné a bohaté domy! Wow, vážně dělají dojem! A pláž je taky nejjemnější. Ale přece po pár dní relaxace se závislostí na bazénu a moři jsem dostala já a Andi chuť na nějakou změnu. Akce musela být! Co může být lepší než si udělat odbočku do Disney World v Orlandu? Mickey Mousi, mi přicházíme! Bylo to perfektní! jsem s trohou zlosti bylo to, že pamě´tová karta ve foťáku byla už plná. Proto jsme nemohli pořídit fotky. Ale to je jedno Minnie Mouse a Kačer Donald nás nadchli nejvíc. Večer v hotelu byl už prostý, ale pohodlný bez přání. Škoda jen, že dovolená mi za pár dní končí. Nechci ani pomyslet na to až si budu balit kufr a budu se tam snažit natlačit všechny dárky pro rodinu. Ale každopádně se vrátím. Byla to ta nejúžasnější dovolené mého života.