ŽIJ KAŽDÝ DEN TAK, JAKO BY TO BYL TEN POSLEDNÍ.

Listopad 2009

Rock One 24

22. listopadu 2009 v 14:15 | Klára |  Články a Rozhovory
PŘEKLAD PRO LAFEE-DEUTSCH.BLOG.CZ SILOT !!! KOPÍROVAT JEN SE ZDROJEM

OD PRINCEZNY K MILENCE
Od vydání svého třetího studiového alba "Ring frei" a jednoho turné, které skončilo v druhé polovině května, se spíše schovala do ústraní. Byly tady zvěsti o vydání nového singlu v říjnu "Gefangen in der Einsamkeit". Nakonec to byl drb. Přesto to francouzské fanoušky neodradilo a velmi rychle by ji chtěli vidět na francouzké půdě. "Chtěla bych se vrátit do Francie, ale to nezáleží na mě. To je na mém vydavatelství. Dostáváme spoustu mailů od francouzských fanoušků a snažíme se odepisovat." řekla mladá žena, která si nedávno nechala ostříhat vlasy na velmi krátko. "Ráda bych se fanouškům věnovala, protože jsem ušla kus cesty a vytvořila jsem si k nim pěkný vztah." pro odvážnější, můžete jet a vidět ji na posledním koncertu v Moskvě (Rusko) 28. listopadu své éry "Ring frei". Po spíše pilném létě (vyučovala ve Star Campu, táboře pro mladé talentované děti), se LaFee v roce 2010 zaměří na psaní nového alba.

PŘEKLAD PRO LAFEE-DEUTSCH.BLOG.CZ SILOT !!! KOPÍROVAT JEN SE ZDROJEM


CD Best of - Audio3.cz

7. listopadu 2009 v 18:29 | Klára |  novinky

Mám pro Vás - české a nejspíše i slovenské fanoušky dobrou zprávu - nová CD Best of LaFee se dají předobědnat na stránce Audio3.cz! V Česku vycházejí 30.11.2009.

Best Of - Die Tag Edition (631,-Kč)


Best Of - Die Nacht Edition (534,-Kč)

LaFee "Der Regen Fällt"

7. listopadu 2009 v 18:27 | Klára |  Články a Rozhovory

zdroj: viva.tv

Připoutejte se, neboť 27. listopadu vyjde "Best of"-album od sladké zpěvačky z Cách!

LaFee si zadělala na hustou kariéru. Se svými téměř 19 lety vydala čtyři alba, deset singlů a tři DVDka. Obdržela za ně tři Echa, Goldene Stimmgabel a Bravo Otty.

Teď chce svým fanouškům říct 'děkuji' a vydává 27. listopadu své "Best of"- album!

Jako předchůdce alba je samozřejmě připraven singl! "Der Regen Fällt", na který se tady také stále a stále díváte.

Na internetu se kvůli "Best of"-albumům dostaly drby, že kariéra LaFee vysí na vlásku! Důvod: Jiné zpěvačky vydávají "Best of"-albu teprve ve vysokém věku.

Potvrzeno ovšem nic není.

Takže, nemějte obavy, LaFee se postará o doplnění zásob, tím jsme si jistí.

PŘEKLAD PRO LAFEE-DEUTSCH.BLOG.CZ SILOT !!! KOPÍROVAT JEN SE ZDROJEM

Goodbye-Mix a konec kariéry LaFee?

5. listopadu 2009 v 16:08 | Klára |  novinky
Na stránce amazon.de se objevilo, že akustická verze písničky Der Regen fällt na stejnojmeném singlu bude ve verzi Goodbye-Mix. Velmi by mě zajímalo, co je za tím.
Můj názor je, že vydavatelství LaFee se snaží ve fanoušcích vzbudit lítost z konce její kariéry a vydělat na tom co nejvíce peněz. Ale stále také věřím, že LaFee nekončí.LaFee: "S Mattem o nic nejde!"

5. listopadu 2009 v 16:05 | Klára |  Články a Rozhovory
Zpěvačka vyjasňuje drby o usmíření - je stále sama!

V poslední době to vypadalo tak, že se LaFee (18) a expřítel Matt Mockridge (21) k sobě znovu vrátí - ale je to hlasitý alarm LaFee.

"Přítel sem, přítel tam - moje kariéra je prvín zastávka, je mé číslo 1, je pro mě zrovna důležitější než láska", vysvětluje zpěvačka v "Express". Sice si s Mattem znovu dobře rozumí - pár však nejsou: "To prostě nejde."

Ale i když LaFee přítele přímo nehledá, má přesto otevřené oči - například při nedáném krátkém výletě do Barcelony: "Také jiné matky mají pěkné syny", tak LaFee. "Můj bože, co jsem si často myslela: 'Wow, jsi opravdu žhavý!'"

PŘEKLAD PRO LAFEE-DEUTSCH.BLOG.CZ SILOT !!! KOPÍROVAT JEN SE ZDROJEM

LaFee – Best-Of & konec kariery?

1. listopadu 2009 v 9:43 | Klára |  novinky

LaFee už v mladém věku (narozena 1990) hledí zpět na úspěšnou karieru: čtyři alba, deset singlů a tři DVD darovali jí a jejímu vydavatelství přes milion koupeních hudebních nosičů v Německu. Za to dostala tři Echa, Goldene Stimmgabel und Bravo Otty.
Ale teď sen popstar uhasíná. Zatímco "Rhein Zeitung" chápou vydání Best-Of alba jako "Olymp" její kariery, klademe si raději otázku, proč někdo v 18 vydává Best-Of album, zatímco jiné zpěvačky to dělají předtím než jdou do důchocu?
Je kariera LaFee pryč? Na začátku své kariery naplnila obrovské haly, dostala v letě 2009 prázdninovou nabídku pro teenagery ("Das Star Camp"), kde vedle LaFee více nebo méně zkrachovaly rádoby hvězdičky jako Faiz Mangat (Ex-BroSis), Marc Jentzen (Ex-Part Six, DSDS 2009) a učily zpívat a tančit.
Mezitím si LaFee vydělala své peníze jinak, jak se dalo číst v BRAVU a opodle očitých svědku v Kolíně. Podle toho bude její druhá pobočka mezitím povolání jako prodavačka v jednom Secondhandu v Kolíně.
Best-Of Albumu od LaFee vyjde 27. November 2009 ve dvou verzích (Tag-Edition a Nacht-Edition). Devět dní předtím vyjde "Der Regen Fällt" v nové verzy. Promo-termíny ještě nejsou známy.

...

PŘEKLAD PRO LAFEE-DEUTSCH.BLOG.CZ SILOT !!! KOPÍROVAT JEN SE ZDROJEM